75% будинків в Житомирській області до кінця року обладнають тепловими лічильниками – Гундіч

0

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає повного виконання програми встановлення лічильників енергоресурсів в рамках підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, оскільки це є єдиним способом реальної оцінки споживання енергоресурсів та оплати за них.

Про це говорили 19 червня на селекторній нараді за участю голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, який інформував про ситуацію в області.
 

«Сьогодні з 1881 будинки приладами обліку теплової енергії оснащено 944 (51%). 75% будинків області з централізованим теплопостачанням будуть оснащені тепловими лічильниками до кінця року», – повідомив Ігор Гундіч.

Керівник області переконаний, що встановлення засобів обліку дасть можливість мешканцям області платити лише за використану теплову енергію, а не за загальновстановленими нормативам. Таким чином мешканці Житомирщини перестануть платити за неотримане тепло і будуть споживати менше завдяки ощадливості.
 

«Як область-лідер в напрямку енергоефективності ми розуміємо, що енергозбереження – це питання безпеки нашої держави», – підкреслив голова ОДА.

Також він додав, що Житомирська область у плановому режимі готується до початку опалювального сезону. З різних джерел фінансування заплановано виділити понад 232 млн грн для підготовки об’єктів. Більше 33% об’єктів соціальної сфери і житлового господарства вже підготовлені до опалювального сезону.

Оставить комментарий