7 переваг нової доставки «Сакура Суші» в Житомирі

12


Почекати з замовленням доставки суші та ролів, поки не дізнаєтеся про сім переваги нового онлайн-кафе «Сакура Суші», яке нещодавно відкрилося в Житомирі.

Що шукає людина, яка бажає замовити суші?

Великий асортимент, свіжі продукти, майстерне приготування, кожен рол повинен виглядати як витвір мистецтва, а їх фотографії в Instagram – повинні стати кращою публікацією тижня, гарантована безпека, відмінний смак, апетитний запах і все це – швидко.

7 переваг нової доставки «Сакура Суші»:

 • Тільки першокласні інгредієнти від надійних постачальників: свіжа океанічна риба, морепродукти, якісні сушені морські водорості, добірні овочі, соя та інші традиційні японські страви. Буде смачно, а організм отримає користь від Омега-3 жирних кислот з океанічної риби, вітамінів і мікроелементів з водоростей, клітковини, що міститься в рисі.
 • Свіжість продуктів контролюємо стікерами. На кожній коробочці з інгредієнтами приклеєна етикетка з датою надходження, що гарантує якість і свіжість продуктів.
 • Багато риби і морепродуктів в кожному ролле.
 • Великі суші зі збалансованим складом без надлишку рису. Кожне важить від 27 до 54-х грам.
 • Приготування страв тільки після того, як ви підтвердили замовлення. У «Сакура Суші» не зберігають в холодильнику заготовки, тут починають роботу з продуктами після прийому замовлення.
 • Готуємо та доставляємо замовлення за 45 хвилин. Розташування кухні практично в центрі міста гарантує доставку в межах названого часу.
 • Зручна упаковка замовлення в стильний паперовий еко-пакет. Бережемо здоров’я і час наших клієнтів, піклуємось про природу.
 • Як зробити замовлення?

  Ознайомитися з меню, і замовити доставку з «Сакура Суші» можна у додатку або на сайті Mister Am, а також за телефоном (067) 2-100-400.

  Вартість доставки по місту – 40 грн. При замовленні від 400 грн доставка — безкоштовно.

  Можливий самовивіз за адресою: Житомир, вул. Перемоги, 53.

  Вигідне розташування в центрі міста, зручний під’їзд, вхід з боку великої парковки.

   

   

   
   

  «Сакура Суші»
  Житомир, вул. Перемоги, 53
  +38 (067) 2-100-400
  www.mister.am
   

  Оставить комментарий