23 серпня в Житомир з концертом завітає рок-гурт «Без обмежень»

3


Український рок-гурт «Без обмежень» вирушає у другу частину туру з новим синглом «Хочеш». На численні прохання, Без обмежень вирішили продовжити тур з презентацією нового синглу.

В програмі виступів — улюблені пісні з трьох студійних альбомів — «Underground» (2007 рік), «Дихаю тобою» (2015 рік) та «5 хвилин» (2017 рік). У першій частині туру гурт давши 18 концертів, двічі завітавши до Львова. А розпочався тур у Лондоні, де гурт виступивши вперше – на благодійному концерті у Громадському Українському Центрі.

У другій частині заплановано 20 концертів. В Житомир музиканти завітають вперше, а в деякі міста приїдуть вдруге за тур, – з концертами на біс. Розпочався тур в Умані — у День закоханих, 14 лютого. Без Обмежень запрошують на свої виступи усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!

Без Обмежень – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чі стилі, тому в музиці та текстах Без Обмежень кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Кожен виступ Без Обмежень – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Склад гурту сьогодні:

  • Олександр Адаменко – бас-гітара;
  • Олексій Бережний – ударні;
  • Андрій Радько — гітара;
  • Ігор Рібар – гітара;
  • Сергій Танчинець — фронтмен.

 

Купити квитки на концерт

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

23 серпня 2018 в 20:00,
Житомир, Літня Естрада Мушля
ціна від 150 грн.
https://kasa.com.ua/

Оставить комментарий