Последние новости
Главная / Новости / Найбільше житомирські політсили для агітації використовують матеріали у ЗМІ — Новости Житомира

Найбільше житомирські політсили для агітації використовують матеріали у ЗМІ — Новости Житомира

Найбільше житомирські політсили для агітації використовують матеріали у ЗМІ
Комітет виборців України (КВУ) склав рейтинг найпоширеніших форм роботи з електоратом, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати впродовж червня-серпня 2015 року (тобто до початку виборчої кампанії).
Про це повідомили на сторінці організації у мережі Facebook.
Найпоширенішими видами агітації на Житомирщині стали розміщення матеріалів у ЗМІ та проведення публічних дебатів, дискусій, круглих столів та прес-конференцій. Іноді для роботи із виборцями місцеві політики організовували масові заходи (мітинги, демонстрації, пікети).
Інших форм. в тому числі, й роздача продуктових пакетів, зафіксовано не було.
Нагадаємо, як писав Репортер, 27 липня для пенсіонерів, які ті роздавали в готелі “Житомир”. Тоді націоналісти заявили, що відбувається підкуп виборців. Організатори ж зазначили, що це лише допомога малозабезпеченим верствам населення, адже, офіційно виборча кампанія не стартувала.

Интересное

Дівчина відрізала пеніс коханцю, бо він відмовився кинути дружину — Новости Житомира

Дівчина відрізала пеніс коханцю, бо він відмовився кинути дружину Сьогодні, 15:26 У китайському місті Ханчжоу 20-річна пригнічена дівчина відрізала своєму коханцю пеніс. Мотивом стало те, що чоловік не виконав обіцянки кинути свою дружину. Як пише Metro, 50-річний бізнесмен Ліу пообіцяв своїй молодій коханці кинути дружину і розпочати з нею нове життя. Однак, тривалий час він