Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області 98 % будинків підготовлені до зими, — Геннадій Дмитренко — Новости Житомира

У Житомирській області 98 % будинків підготовлені до зими, — Геннадій Дмитренко — Новости Житомира

У Житомирській області 98 % будинків підготовлені до зими, – Геннадій Дмитренко
29 вересня Сергій Машковський провів розширену підсумкову нараду з керівництвом районів та міст, керівниками відповідних департаментів, ПАТ «Житомиргаз» та ПАТ «ЕК «Житомиробленерго».
Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
На підготовку об’єктів Житомирської області до опалювального сезону спрямовано кошти з різних джерел фінансування у сумі 259,3 млн.грн. За словами першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Дмитренка, 98 % будинків підготовлено до зими.
«Галузь водопровідно-каналізаційного господарства підготовлена на 99%. Усі 936 котелень господарського комплексу, які забезпечують тепловою енергією житлові будинки та об’єкти соціально-культурного призначення, підготовлено на 100% з підписанням актів готовності», – доповів Геннадій Дмитренко.
На сьогодні 28 котелень області переведено на альтернативні види палива Очікувана економія газу складе 1,4 млн.куб.м.
«Минулого року за темпами встановлення твердопаливних котлів наша область зайняла третє місце по Україні. Цього року цифра могла б бути більшою, якби не пасивність голів районів та міст обласного значення. Працюйте з інвесторами, міжнародними організаціями, виділяйте кошти з місцевих бюджетів. Адже перехід на альтернативні види палива – це шлях до забезпечення енергетичної безпеки як нашої області, так і всієї держави», – зауважив Сергій Машковський.
Керівник області дав доручення керівникам міст та районів утворити робочі групи та визначити відповідальну особу для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону 2015/16 року на території району (міста), спеціалізовані ремонтні бригади, організувати роботу телефонів гарячої лінії з цілодобовим режимом на підприємствах.
Роботи по заповненню систем водою, перевірка дим-вентканалів та підписання паспортів готовності на житлові будинки та актів на котельні в області будуть завершені до 1 жовтня.
Фото з сайту ОДА

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"