Последние новости
Главная / Новости / Наскільки зменшилася заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги у Житомирській області. Інфографіка — Новости Житомира

Наскільки зменшилася заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги у Житомирській області. Інфографіка — Новости Житомира

Наскільки зменшилася заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги у Житомирській області. Інфографіка
Упродовж січня–липня поточного року населенню області за житлово-комунальні послуги нараховано 650,3 млн грн. Фактично сплачено, з урахуванням погашення боргів попередніх періодів, 657,8 млн грн , або 101,2% від нарахувань.
Про це повідомили в головному управлінні статистики у Житомирській області.
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у липні поточного року порівняно з липнем 2014 року збільшились на 19,6 % і становили 301,04 грн.
Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг протягом липня 2015 року зменшилась на 7,6 млн грн, або на 4,2% і на кінець місяця склала 172,8 млн грн. В її структурі переважає борг за тепло та гарячу воду, частка якого становить 28,9%, або 50,0 млн.грн. За газопостачання мешканці Житомирської області не сплатили 49,9 млн грн, або 28,9%, за утримання житла – 37,7 млн грн, або 21,9%, за водопостачання і водовідведення – 31,7 млн грн , або 18,3% та 3,5 млн.грн., або 2,0% – за вивезення побутових відходів.
Крім того, населення області має борги за спожиту електроенергію, сума яких на кінець липня поточного року склала 28,1 млнгрн.
|

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"