Последние новости
Главная / Новости / Дівчина відрізала пеніс коханцю, бо він відмовився кинути дружину — Новости Житомира

Дівчина відрізала пеніс коханцю, бо він відмовився кинути дружину — Новости Житомира

Дівчина відрізала пеніс коханцю, бо він відмовився кинути дружину
Дівчина відрізала пеніс коханцю, бо він відмовився кинути дружину Сьогодні, 15:26 У китайському місті Ханчжоу 20-річна пригнічена дівчина відрізала своєму коханцю пеніс. Мотивом стало те, що чоловік не виконав обіцянки кинути свою дружину.
Як пише Metro, 50-річний бізнесмен Ліу пообіцяв своїй молодій коханці кинути дружину і розпочати з нею нове життя. Однак, тривалий час він все не наважувався. А дівчина не хотіла більше чекати.
20-річна Чанг вирішила “відплатити” своєму коханцю, заманивши в один із місцевих готелів. Вона відрізала йому пеніс просто в номері. Статевий орган залишився валятися просто на ліжку.
Як розповідає персонал готелю, чоловік вибіг із номера увесь у крові і з криками у пошуках медичної допомоги. Сама ж дівчина теж втекла, і зараз її розшукує поліція.
Джерело статті: ТСН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"