Последние новости
Главная / Новости / З початку року жителям Житомирської області призначено субсидій на 19 млн грн, — статистика — Новости Житомира

З початку року жителям Житомирської області призначено субсидій на 19 млн грн, — статистика — Новости Житомира

З початку року жителям Житомирської області призначено субсидій на 19 млн грн, – статистика
У Житомирській області з початком року сума призначених субсидій для місцевих жителів склала 19 млн грн, у тому числі в липня – 5,9 млн грн.
Про це повідомили в головному управлінні статистики в Житомирській області.
«У січні–липні поточного року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулось 107,9 тис. домогосподарств області, що у 4,9 раза більше, ніж у відповідному періоді торік. Призначені субсидії 88,4 тис. домогосподарств, або 81,9% від загальної кількості тих, які звернулись за їх отриманням. Сума субсидій, призначених з початку року, склала 19,0 млн грн, у тому числі у липні – 5,9 млн грн Середній розмір цієї державної допомоги на одне домогосподарство у минулому місяці становив 210,6 грн проти 29,6 грн у липні 2014 року», – йдеться у повідомленні.
Отримали субсидії у липні поточного року, з урахуванням призначень минулих періодів, 72,1 тис. домогосподарств у сумі 9,1 млн грн, а з початку року сума отриманих субсидій склала 103,3 млн грн. Cеред отримувачів субсидій переважають мешканці приватного і приватизованого житла та одинаки.
Крім того, за отриманням готівкової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у січні–липні поточного року звернулось 25,2 тис. домогосподарств, що на 66,8% більше, ніж рік тому. Призначена ця допомога 22,2 тис. домогосподарств на суму 27,6 млн грн.
Отримали готівкові субсидії з початку року 10,1 тис. домогосподарств у сумі 12,5 млн грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"