Последние новости
Главная / Новости / Від сьогодні житомирські партії можуть подавати кандидатів на члени виборчих комісій — Новости Житомира

Від сьогодні житомирські партії можуть подавати кандидатів на члени виборчих комісій — Новости Житомира

Від сьогодні житомирські партії можуть подавати кандидатів на члени виборчих комісій
Від сьогодні житомирські партії можуть подавати кандидатів на члени виборчих комісій Сьогодні, 12:45 З сьогоднішнього дня місцеві партійні організації різних рівнів можуть подавати до Центральної виборчої комісії кандидатури до складу місцевих виборчих комісії.
Така процедура передбачена у постанові “Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року”.
В постанові повідомляється, що обласні, районні, міські (у містах обласного значення, місті Києві), районні у місті Києві організації політичних партій з 26 серпня можуть подавати кандидатури членів виборчих комісій.
Згідно з новим законом про місцеві вибори “Центральна виборча комісія формує склад обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва, Севастополя), районних у містах Києві, Севастополі територіальних виборчих комісій не пізніш як за 48 днів до дня виборів”.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"