Последние новости
Главная / Новости / У Володарськ-Волинському районі зловмисники риють котловани, щоб добувати кварц і топази — Новости Житомира

У Володарськ-Волинському районі зловмисники риють котловани, щоб добувати кварц і топази — Новости Житомира

У Володарськ-Волинському районі зловмисники риють котловани, щоб добувати кварц і топази
Співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з міліцією затримали групу осіб, які планували незаконний видобуток напівдорогоцінного каміння – кварцу і топазів.
Про це повідомляють у прес-центрі СБУ.
У лісовому масиві між селами Писарівка та Краївщина, які знаходяться на території Володарсько-Волинського родовища п’єзокварців, бригада старателів здійснила вирубку дерев на місці розробки. Зловмисники встигли вирити екскаватором котлован діаметром майже 7 метрів у ширину та 10 метрів у глибину.
Незважаючи на відсутність спеціального дозволу на користування надрами та права власності на земельну ділянку, копачі планували розпочати розробку родовища. Правоохоронці затримали 8 зловмисників, у яких вилучено екскаватор, генератор і робочі інструменти.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.
Тривають оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності організаторів незаконного видобутку напівдорогоцінного каміння.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"