Последние новости
Главная / Новости / У Коростенському районі двоє чоловіків незаконно вирубували ліс на дрова — Новости Житомира

У Коростенському районі двоє чоловіків незаконно вирубували ліс на дрова — Новости Житомира

У Коростенському районі двоє чоловіків незаконно вирубували ліс на дрова
У Коростенському районі двоє чоловіків незаконно вирубували ліс на дрова Сьогодні, 09:39 Двоє жителів Коростенського районі попалися на гарячому, коли заготовляли в лісі дрова на зиму.
В Ушомирському лісництві правоохоронці виявили у лісі автомобіль ЗІЛ, бензопилу та двох місцевих жителів віком 37-ми та 36-ти років, які займались незаконним видобутком деревини. У вантажний відсік автівки було завантажено два десятки укомплектованих кругляків свіжозрізаних стовбурів вільхи.
За словами чоловіків, вирубані дерева вони мали намір використати для заготівлі дров на опалення будинків у зимовий період.
У прес-службі УМВС України в Житомирській області повідомляють, що затриманим загрожує покарання у вигляді штрафних санкцій, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі строком до 3 років та конфіскацією незаконного добутого.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"