Последние новости
Главная / Новости / У Житиомирі горіла суха трава поблизу міського кладовища — Новости Житомира

У Житиомирі горіла суха трава поблизу міського кладовища — Новости Житомира

У Житиомирі горіла суха трава поблизу міського кладовища
31 серпня о 13:50 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС Житомирщини надійшло повідомлення про займання на відкритій території, що поблизу міського кладовища. До служби порятунку «101» зателефонували випадкові свідки події, які помітили сильний дим, що виходив з посадки.
До місця події було направлено два бойові розрахунки бійців ДСНС. По їх прибуттю було встановлено, що горить суха трав’яна підстилка на площі біля 0,5 га і вогонь доволі швидко розповсюджується на листяні дерева. Зусиллями рятувальників пожежу було локалізовано о 14:20 та повністю ліквідовано о 15:55. Загиблих та травмованих немає.
Наразі фахівцями встановлюється причина виникнення вогню.
Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає населення дотримуватися правил пожежної безпеки. Не використовуйте відкритий вогонь у спекотну та вітряну погоду. Спалювати сміття безпечніше якнайдалі від будівель та споруд, під пильним наглядом, при цьому обов’язково потрібно мати напоготові первинні засоби пожежогасіння. Осередки вогнищ необхідно обкопувати невеликим земляним валом, щоб не допустити розповсюдження вогню по сухій траві.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"