Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині — прорвало дамбу — Новости Житомира

На Житомирщині — прорвало дамбу — Новости Житомира

На Житомирщині – прорвало дамбу
На Житомирщині – прорвало дамбу Сьогодні, 11:55 На телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення про те, що в с. Іванівка Баранівського району на р. Смолка 26 серпня 2015 року близько 11 годин невідомими особами було розблоковано гідроспоруду та опущено один шлюз, в результаті чого значна кількість води пішли по течії нижче дамби.
Внаслідок аварійного скиду води з водного об”єкту через дамбу далі по течії річки було переміщено водні живі організми. На даний час обставини незаконного спуску води встановлюються працівниками Баранівського РВ УМВС у Житомирській області. Державною екологічною інспекцією у Житомирській області визначаютьсч обсяги заподіяної шкоди.
Джерело статті: Дзеркало Полісся

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"