Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі підлітки знайшли артилерійський снаряд — Новости Житомира

У Житомирі підлітки знайшли артилерійський снаряд — Новости Житомира

У Житомирі підлітки знайшли артилерійський снаряд
У Житомирі підлітки знайшли артилерійський снаряд Сьогодні, 12:50 20 вересня граючись неподалік житлового будинку, що на вул. Офіцерській, підлітки виявили 76 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.
Піротехнічною службою управління ДСНС в області цього ж дня небезпечний предмет було вилучено та знешкоджено.
Артилерійський снаряд та мінометну міну було також виявлено місцевими жителями у місті Бердичеві та у селі Перлявка Житомирського району.
Аби не допустити трагічних випадків нагадуємо, що у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на боєприпаси, необхідно обгородити місце їх знаходження, організувати охорону та негайно сповістити місцеві органи виконавчої влади, відділення міліції, пожежно-рятувальну службу ДСНС.
Категорично заборонено брати вибухонебезпечні предмети в руки, переносити з місця на місце, розпилювати їх та кидати у вогонь.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"