Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни самоорганізувалися, щоб допомогти розселити тимчасових переселенців з Криму | Новости Житомира

Житомиряни самоорганізувалися, щоб допомогти розселити тимчасових переселенців з Криму | Новости Житомира

Самоорганізація українців, яка зародилася в перші дні київського Майдану, не зникла після завершення активних дій у Києві, а переключилася на інший напрямок.
Зараз багато житомирян хочуть допомогти людям у Криму, окупованому «нічийними» військами та напівкримінальною «самообороною». Одні і передають , інші організовують допомогу людям, які хочуть виїхати з півострову.
«Мене звати Чуян Сергій Миколайович. Проживаю в передмісті Житомира. Працюю вчителем. Разом з колегами хочемо створити громадську самоорганізацію по прийому та влаштуванню біженців з АР Крим на Житомирщині на зразок тих організацій що вже працюють в Львові, Вінниці та Волині. Спілкувався з волонтерами з Волині і Вінниці – визначили основні шляхи роботи в цьому напрямку. Тому прошу розмістити на вашому порталі оголошення для не байдужих бажаючих допомогти мешканців Житомирщини. Щоб люди, які бажають приютити в себе сім’ю кримчан могли звернутися до нас та зареєструвати свою громадянську позицію», – у листі також були вказані контактний телефон та електронна адреса.
Житомиряни надіслали це оголошення в кримським інтернет-виданням, поширили в соцмережах і 11 березня Сергій Чуян розповів про перші результати.
«Вчора надвечір, зателефонували сім’я кримських татар, мовляв почалося щось неймовірне, рвуть паспорти, хочемо негайно виїхати, при цьому не важливо куди . Будь-то Вінниця чи Луцьк,чи Кіровоград. Головне щоб разом поселили однією родиною – їх 10 чоловік, з них 5 дітей, 3 – шкільного віку та двоє дошкільнят», – каже Сергій.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"