Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі двоє львів’ян вкрали із супермаркету 100 шоколадок — Новости Житомира

У Житомирі двоє львів’ян вкрали із супермаркету 100 шоколадок — Новости Житомира

У Житомирі двоє львів’ян вкрали із супермаркету 100 шоколадок
У Житомирі двоє львів’ян вкрали із супермаркету 100 шоколадок Сьогодні, 09:29 У Житомирі двоє чоловіків викрали із супермаркету майже 100 плиток шоколаду на загальну суму понад 2 тисячі гривень.
Про крадіжку в міліцію повідомила адміністрація торгівельного закладу.
Вже за чверть години екіпаж працівників ДАІ на виїзді з м. Житомира помітив автомобіль «Део», який стояв на узбіччі. За прикметами машина була схожа на розшукувану. До того ж, в її салоні знаходилися двоє чоловіків, за описом схожих на крадіїв.
У салоні автівки виявили сумку, наполовину заповнену шоколадними виробами. Загалом вилучено понад 90 плиток шоколаду різних марок.
Правоохоронці встановили, що затриманими є 37-ми та 38-річні львів’яни, які приїхали у Житомир на гостини. Навіщо їм знадобилася така кількість солодощів, чоловіки чітко пояснити не спромоглися.
Як повідомляють у прес-службі УМВС України в Житомирській області, зловмисникам загрожує штраф, громадські або виправні роботи, піврічний арешт, обмеження або позбавленням волі терміном до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"