Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відзначили День тата — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День тата — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День тата
19 вересня, в суботу в рамках проекту « Мій тато – герой» відбулася святкова зустріч за участі родин учасників АТО, присвячена Дню Тата.
Захід ініційований ГО « ДемАльянс Допомога Житомир» за підтримки Управління у справах сім’ї молоді та спорту житомирської міської ради. Зустріч організована з метою зібрання діток житомирських учасників АТО і виготовлення подарунків для героїчних татусів. На діток чекав творчий майстер – клас зі створення креативної привітальної листівки, розмальовування гіпсових фігур, ігровий куточок та солодкі частування.
“ Зустріч пройшла у дуже теплій, сімейній атмосфері, творчий процес виготовлення подарунків захопив не лише діток, а й мене та інших мам. Такі заходи дають можливість відволіктися від негативних думок, буденних проблем. Кожній дитині була приділена увага з боку організаторів. Ми – мами, мали можливість поспілкуватися між собою, а дітки вдосталь награтися. Ми з радістю прийдемо ще якщо нас запросять” –говорить дружина пораненого бійця 95 бригади Анна.
“ Це один з тих заходів , які проходять дуже душевно. Приносять позитивні емоції як учасникам так і організаторам . Дитячий сміх, спілкування з дружинами Героїв. Доречі, свято відвідала родина де не лише тато учасник АТО, а й мама. Такі зустрічі потрібні для психологічного розвантаження, знайомства родин між собою та творчого і корисного проведення дозвілля діток. Захід був розрахований на годину, проте, тривала більше двох. Діти запитували матусь чи приведуть їх до нас завтра і чи ми ще запросимо їх на подібні зустрічі.” – коментує одна із організаторів Тетяна Докиль.
Наступна зустріч з родинами учасників АТО планується 14 жовтня – на День Захисника України. Організатори запрошують до співпраці ГО, підприємців та всіх небайдужих людей, які сприятимуть тому, щоб зустрічі ставали масштабнішими, запрошувати більшу кількість родин, в закупівлі творчих матеріалів і солодких частувань для діток. Контактна особа Тетяна Докиль (096)6967416

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"