Последние новости
Главная / Новости / У місті стартував проект «Студія свідомого житомирянина» — Новости Житомира

У місті стартував проект «Студія свідомого житомирянина» — Новости Житомира

У місті стартував проект «Студія свідомого житомирянина»
У приміщенні обласної бібліотеки ім. О. Ольжича 20 вересня, відбулась перша студія проекту Молоді Демократичного Альянсу «Студія свідомого житомирянина».
Тренінг відвідали 25 учасників, які в процесі лекції-обговорення дізнались про тонкощі громадської діяльності, про створення організації, залучення та пошук однодумців та про переваги громадсько-активної людини на сучасному ринку праці. Всю інформацію розповів учасникам тренер Іван Лукеря – громадський активіст, політолог, аналітик Українського незалежного центру політичних досліджень, експерт Реанімаційного пакету реформ та член правління ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».
У другому модулі, тренер Анастасія Шимчук пояснила учасникам різницю між волонтером та громадським активістом, розповіла про секрети не лише успішного залучення волонтерів, а й успішного продовження стосунків та спільної роботи. Анастасія Шимчук – громадський активіст, юрист, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень, фахівець з форм самоорганізації громадянського суспільства, голова ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу «.
на наступну студію почнеться вже 5 жовтня, а власне студія відбудеться 25 жовтня 2015 року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"