Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни зустрічатимуть демобілізованих «кіборгів» 90-го батальйону — Новости Житомира

Житомиряни зустрічатимуть демобілізованих «кіборгів» 90-го батальйону — Новости Житомира

Житомиряни зустрічатимуть демобілізованих «кіборгів» 90-го батальйону
Житомиряни зустрічатимуть демобілізованих «кіборгів» 90-го батальйону Сьогодні, 12:28 26 вересня до Житомира повертаються бійці 90-го батальйону.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Світлана Іщук.
Зустрічатимуть демобілізованих захисників на площі Перемоги, у суботу, близько 9-ї ранку.
Як повідомляв Житомир.info, 19 вересня більше 20-ти бійців 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї десантної бригади демобілізувалися та повернулися додому в Житомир. Їх зустрічали рідні, друзі та волонтери.
За рік війни ці бійці пройшли найгарячіші точки сходу, одними з останніх виходили з Донецького аеропорту. Наприкінці січня, потрапивши у засідку, батальйон зазнав втрат, їх командир і побратими по кілька місяців пробули у полоні бойовиків.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"