Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відбувся фестиваль імені Володимира Шинкарука «Пісенний Спас» — Новости Житомира

У Житомирі відбувся фестиваль імені Володимира Шинкарука «Пісенний Спас» — Новости Житомира

У Житомирі відбувся фестиваль імені Володимира Шинкарука «Пісенний Спас»
19 серпня, житомиряни святкували Преображення Господнє, або Яблучний Спас.
О 16 годині біля літнього театру «Ракушка» народні майстри провели виставку-ярмарок різноманітних автентичних виробів: вишитого одягу, прикрас, виробів з дерева, музичних інструментів, ляльок та ін.
Саме таким дійством розпочався фестиваль імені Володимира Шинкарука «Пісенний Спас». Близько 2 тисяч житомирян прийшли послухати пісні відомого українського барда, композитора та поета, згадати його любов до Батьківщини та прагнення жити.
Для глядачів виступали Ніна Матвієнко, Артем Кондратюк, Володимир Талашко, «Древляни», «Орея» та багато інших українських виконавців. Зі сцени звучали пісні Володимира Шинкарука у виконанні його доньки Ірини Шинкарук та інших виконавців, а також у його власному виконанні через відеозапис.
Організатори фестивалю сподіваються, що такий захід стане щорічним, а кількість глядачів показала, що ідею таки вдасться реалізувати.
Фото із фестивалю можна переглянути у нашому

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"