Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському тракторист намагався вкрасти 30 літрів дизпалива — Новости Житомира

У Новограді-Волинському тракторист намагався вкрасти 30 літрів дизпалива — Новости Житомира

У Новограді-Волинському тракторист намагався вкрасти 30 літрів дизпалива
У Новограді-Волинському тракторист намагався вкрасти 30 літрів дизпалива Сьогодні, 09:09 У м. Новограді-Волинському тракторист назливав собі із сільгосптехніки 30 літрів дизпалива і старанно сховав каністри в кущах.
Про те, що із тракторів часто зникає пальне, у міськвідділ міліції повідомив керуючий місцевим сільськогосподарським підприємством.
Міліціонери затримали затримали зловмисника поблизу місця події., коли той завантажував каністри до власного автомобіля.
Як повідомляють у прес-службі УМВС України в області, у подальшому з’ясувалось, що 32-річний чоловік працює трактористом в агропідприємстві. Під час виконання робіт у полі він злив з паливного бака понад 30 літрів дизпалива та заховав у кущах. Після закінченню робочого дня техніку поставив в автопарку, а сам повернувся до схованки забрати пальне. Там його й затримали міліціонери. У скоєному чоловік одразу зізнався.
Розпочато розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Такі дії караються штрафом або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або ж позбавленням волі на строк до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"