Последние новости
Главная / Новости / ТИ НЕ ЗНАЄШ, ХТО ТАКА НАТАЛІЯ ЧИЖ? А СУД ЗНАЄ! — Новости Житомира

ТИ НЕ ЗНАЄШ, ХТО ТАКА НАТАЛІЯ ЧИЖ? А СУД ЗНАЄ! — Новости Житомира

ТИ НЕ ЗНАЄШ, ХТО ТАКА НАТАЛІЯ ЧИЖ? А СУД ЗНАЄ!
ТИ НЕ ЗНАЄШ, ХТО ТАКА НАТАЛІЯ ЧИЖ? А СУД ЗНАЄ! Сьогодні, 12:14 Недавно на інформаційних дошках на будинках з’явилися плакати з інтригуючим заголовком: “Чи знаєш ти, хто така Наталія Чиж?”. Хто вона така, я і справді не знала, тому зупинилася, щоб заповнити цю інформаційну прогалину. Та крім того, що вона представник “Самопомочі”, хоче всього найкращого для Житомира та її підтримує лікар Хрєнов, нічого не дізналася. Відчуваючи себе відсталою людиною, я вирішила з допомогою Інтернету поповнити свої знання про людину, яка хоче змінити наше місто на краще. Тут я прочитала біографію пані Наталі, дізналася про її життєві принципи, програму розвитку міста та те, що вона успішний підприємець, який реалізує масу громадських та соціальних проектів. Порадувавшись, що в нашому місті є активні і небайдужі підприємці, я зробила фатальну помилку і відкрила другу сторінку. Виявилося, що в реєстрах судових рішень прізвище пані Наталі фігурує частіше, ніж у житомирських новинах.
Одним із перших відкриттів стало те, що, працюючи на посаді директора спільного українсько-литовського підприємства “Агромакс”, у 2010 році Наталія Михайлівна звинувачувалася у заволодінні чужим майном шляхом обману, зловживання довірою та в перевищенні службових повноважень. З судових рішень, які викладені у відкритому доступі, виявилося, що Наталія Михайлівна провернула просту схему: отримавши від литовських власників доручення продати деяке майно підприємства вартістю (згідно з експертною оцінкою) близько 1 мільйон 200 тисяч гривень, вона успішно його і продала, тільки за вартістю в декілька разів нижчою. Продала приватному підприємству з дуже схожою назвою “Агромакс трейд”. Вгадайте тепер, хто є директором цього підприємства? Правильно, Чиж Наталія Михайлівна. Власники литовського підприємства неодноразово пробували в судовому порядку відмінити договори купівлі-продажу, але і пані Наталія не ликом шита. Ні судові позови, ні апеляції нічого не дали, адже самі литовці дали їй довіреність на продаж. Правда, за зовсім інші гроші, але це зовсім інша історія.
Ну, в цій історії можна заперечити, сказати, що не знайшли покупця на більшу суму, і кому взагалі потрібні ті склади, земля і техніка в Хмельницькій області. І взагалі, хотіла як краще, а вони, поганці, не оцінили, ще й у суд подали. Але, на жаль, це не єдиний прецедент і не єдиний випадок у судовій практиці, де пані Наталія виступає героїнею дня.
Адже на цьому історія успішного менеджера і підприємця Чиж Наталії Михайлівни не закінчилася. Виявилося, що за керівництва Чиж у 2006 році СУЛП “Агромакс” взяло кредит у ПриватБанку на суму 560 000 доларів США, а вона сама виступила поручителем.
У 2010 році ПриватБанк звернувся до суду з позовом про повернення коштів (чи не це змусило ефективного керівника Чиж здійснювати маневри з майном “Агромаксу”?). Вже в 2011 році Корольовський суд Житомира зобов’язав Чиж повернути заборговані кошти в сумі 648 907 доларів США. Нічогенькими сумами оперує Наталія Михайлівна. Шкода, що не своїми.
Знову ж таки, ви можете сказати, що не винна людина, повірила нечесним литовцям, поручилася за їхні кредити, а вони обманули і покинули. Правда, залишилися без деякого майна, але так їм і треба.
Хочеться вірити, але Інтернет творить свої чорні справи. Читаю далі. Рішення суду про стягнення в 2014 з ПП “Агро трейд” на користь ПриватБанку заборгованості за кредитним договором 602 706 гривень. Непогашення VAB банку іпотечного кредиту під заставу приватного будинку пані Чиж у Зарічанах на суму більше 150 000 доларів. І це тільки те, що я знайшла у відкритому доступі. Може, це тільки верхівка айсберга?
Тобто, для Наталії Михайлівни жити за чужі гроші – це вже норма? Чи вона так звикла брати і не віддавати, що вже не може зупинитися? Це було б її особистою справою та проблемою, якби не одне але. Чиж Наталія Михайлівна активно готується до виборів мера в Житомирі. Використовуючи бренд “Самопомочі” активно проводить благодійні акції. Але, продивившись ці всі судові рішення, в мене виникло тільки одне запитання: Наталіє Михайлівно, Ви дійсно турбуєтеся про місто, чи Вам потрібне крісло мера для того, щоб вирішити фінансові проблеми та отримати захист від кредиторів? На жаль, ми вже майже звикли до того, що наші очільники використовують посади як джерело отримання прибутку, забуваючи про те, що гроші і ресурси міста – це не їх власні, а наші з вами.
До того ж Житомиру не щастить з жінками-мерами: одна запам’яталася будівництвом за шалені кошти музичного фонтану, який не грає, і дерибанила «сінокоси» на скелі Чацького, інша мерша хапає для своєї родини десятки гектарів землі, коли для матері загиблого героя не знайшлося і десяти соток. Ще одна кандидатка – вся в боргах як у шовках. Робити висновки нам з вами, але якщо Ви, Наталіє Михайлівно, пишете в своїх програмах “розумне місто”, то не думайте, що розумні лише Ви, а житомиряни дурні!
Автор статті: Єва Домаш
Джерело статті: Народний тижневик “Субота”

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"