Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі створять «живий ланцюг» навколо розписаної України — Новости Житомира

У Житомирі створять «живий ланцюг» навколо розписаної України — Новости Житомира

У Житомирі створять «живий ланцюг» навколо розписаної України
24 серпня, у 24 річницю незалежності України, в Житомирі діти, об’єднавшись за руки, створять “живий ланцюг” по кордону розмальованої карти України.
Розпочнеться святкування о 10.00 год. із дефіле військового оркестру біля пам’ятника Т. Шевченку. Звідти ж по вулиці Великій Бердичівській буде організовано символічну Ходу Незалежності до майдану імені С.П.Корольова.
О 10.30 на майдані ім.С.П. Корольова діти утворять “живий ланцюг” навколо уквітчаної України.
Також відбудеться спільне виконання Гімну, спільне фото учасників та урочистий мітинг. Уквітчану карту України із Кримом всі бажаючі можуть вже оглянути. Її розписали представники Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців за підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
Художній керівник Інна Величко із задоволенням взялася за реалізацію ідеї та висловила готовність до проведення майстер-класів мистецького спрямування.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"