Последние новости
Главная / Новости / Перелік об’єктів комунальної власності Житомира, які підлягають приватизації, депутати отримали на сесії — Новости Житомира

Перелік об’єктів комунальної власності Житомира, які підлягають приватизації, депутати отримали на сесії — Новости Житомира

Перелік об’єктів комунальної власності Житомира, які підлягають приватизації, депутати отримали на сесії
Перелік об’єктів комунальної власності міста Житомира, що підлягають приватизації у 2015-2016 роках, друкували перед сесією.
Про це повідомили працівники оргвідділу та депутати, які не отримали проекту відповідного рішення у пакеті проектів рішень.
«У депутатів немає проекту, бо його тільки надрукували і зараз роздають», – пояснили працівники мерії через годину після початку сесії.
Питання приватизація майна стоїть останнім (№74) у порядку денному сесії Житомирської міської ради, яка почала свою роботу 20 серпня. Погоджувальна рада пропонувала розглянути його після питання №3, але депутати цю пропозицію не підтримали.
Які об’єкти і хто планують приватизувати у Житомирі – дивіться у додатках.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"