Последние новости
Главная / Новости / На ринку «Хмільники» демонтували незаконний МАФ | Новости Житомира

На ринку «Хмільники» демонтували незаконний МАФ | Новости Житомира

Працівники КП « м. Житомира» 25 лютого демонтував незаконно встановлену тимчасову споруду.
Демонтований кіоск з написом «Пакети» знаходився за адресою: проспект Миру, 15, на ринку «Хмільники» Богунського району.
«У даній споруді вже давно не відбувається торгівля. Раніше вона стояла в іншому місці, та власники перемістили її і припинили продаж», – розповіла продавець, що торгує по сусідству.
Тимчасову споруду було опечатано контрольною стрічкою Інспекції та складено акт. Кіоск завезли зберігатися на територію КП «Зеленбуд».
З наступного тижня КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» планує провести демонтаж 15 самовільно встановлених споруд на ринку «Хмільники». Усі власники заздалегідь попередженні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"