Последние новости
Главная / Новости / На черговій сесії Житомирської облради планують розглянути 81 питання — Новости Житомира

На черговій сесії Житомирської облради планують розглянути 81 питання — Новости Житомира

На черговій сесії Житомирської облради планують розглянути 81 питання
Минулого тижня завершили роботу засідання постійних комісій. 7 вересня відбулося засідання президії Житомирської обласної ради.
Про це повідомляє прес-служба облради.
Члени президії – голови постійних комісій обласної ради та голови фракцій – розглянули основний перелік питань та перелік питань, які можуть бути внесені додатково, під час роботи сесії. Також узгодили окремі питання та проекти рішень, які мали різні рекомендації постійних комісій.
Голова обласної ради Віталій Француз повідомив депутатам про те, що на сесію підготовлено 65 питань, які були опубліковані за 20 робочих днів до сесії, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Є також 16 питань, які були внесені після 20-ти робочих днів, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування».
«Президія уважно вивчила всі питання, давши доручення та рекомендації щодо доопрацювання деяких із них відповідними органами та структурами. Отож, на черговій сесії, що відбудеться 10 вересня, депутатський корпус розгляне 81 питання. Сесія розпочне роботу о 10 годині», – інформує прес-служба.
Як повідомляв , 15 жовтні планують облради.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"