Последние новости
Главная / Новости / У вересні в Житомирській області склали 8 протоколів про порушення митних правил на суму 600 тис. грн — Новости Житомира

У вересні в Житомирській області склали 8 протоколів про порушення митних правил на суму 600 тис. грн — Новости Житомира

У вересні в Житомирській області склали 8 протоколів про порушення митних правил на суму 600 тис. грн
Протягом вересня 2015 року співробітниками оперативного управління спільно з митницею ГУ ДФС у Житомирській області проводиться операція «Рубіж 2015». Метою операції є виявлення, припинення правопорушень митного та податкового законодавства.
Про це 21 вересня повідомляє сайт головне управління ДФС у Житомирській області.
«У рамках проведення спецоперації створено спільну робочу групу з числа працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС у Житомирській області. Групою в вересні 2015 року проведено 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У результаті складено 8 протоколів про порушення митних правил на загальну суму близько 600 тис. грн. У результаті взаємодії з митними органами Республіки Польща виявлено три правопорушення за ст. 483 Митного кодексу України, які виникли внаслідок заниження митної вартості товарно-матеріальних цінностей суб’єктами підприємницької діяльності та подачі до контролюючих органів документів, які містять завідомо неправдиві відомості», – йдеться у повідомленні.
Фіскальна служба повідомляє, що всі протоколи направлено до суду для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.
Нагадаємо, нещодавно змінилися керівники обласного управління Державної фіскальної служби та Житомирської митниці: ГУ ДФС виконує Ірина Свєтяш, митницею .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"