Последние новости
Главная / Новости / На полігоні під Житомиром учасники АТО навчають мобілізованих — Новости Житомира

На полігоні під Житомиром учасники АТО навчають мобілізованих — Новости Житомира

На полігоні під Житомиром учасники АТО навчають мобілізованих
Впродовж двох місяців на полігоні проходять бойовий вишкіл військовослужбовці, призвані під час 6-ї хвилі мобілізації. Військові дисципліни для них викладають досвідчені військовослужбовці, за плечима у яких бойові дії на Сході і Донецький аеропорт. Один із них – «Кіборг» Віталій Любенко.
«З Донецького аеропорту вивезли мене. Я був тяжко поранений. Якраз крайній захід – то мій. Зараз я приїхав із зони АТО за людьми, за новим поповненням. Ця хвиля мобілізації відрізняється – менше людей, які вживають алкоголь, а так всі налаштовані йти у бій. Зараз і військкомати почали відбір добрий проводити, але те, що люди ховаються, не хочуть йти – це дуже погано. Просто треба бути мужиками і все. У нас дівчата навіть йдуть воювати, а хлопці не йдуть мені навіть якось незручно перед ними. У нас навіть є люди, які у перші хвилі мобілізації, а зараз вони тут: знову на навчаннях і знову будуть їхати в АТО», – каже Віталій Любенко.
Один із тих, хто по другому колу готується до поїздки в АТО – Андрій. Він був добровольцем «Правого Сектору», тепер служитиме у 95-й окремій аеромобільній бригаді.
«Скільки ми живемо, стільки і будемо вчитися. Я був добровольцем. Пішов мобілізувався в армію в ЗСУ. Тепер будемо в збройних силах ВДВ, спробуємо тут, подивимось, як все по-іншому відбувається», – посміхається боєць.
Бойове залагодження військовослужбовці проходять у гарному гуморі, налаштовані на перемогу. Один із елементів тактичної підготовки – обкатку танком пройшли усі без вагань.
«Я вже 10-й раз обкатку проходжу, тут нічого складного нема. Головне – побороти страх, коли на тебе танк їде, а під ним не страшно. Ми – одна велика сім’я. Ми всі за Україну, ми всі за нашу Батьківщину», – каже боєць Андрій Конопка.
Про те, коли вирушать служити на Схід, бійці не розголошують. Втім кажуть, пройшовши гарну підготовку, будь-якої миті готові стати на захист державних кордонів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"