Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині найбільше працівників в освіті та переробній промисловості — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше працівників в освіті та переробній промисловості — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше працівників в освіті та переробній промисловості
На Житомирщині найбільше працівників в освіті та переробній промисловості Сьогодні, 11:04 Найбільше жителів Житомирщини працює в освіті та в переробній промисловості.
За підсумками липня цього року найбільша середньооблікова кількість штатних працівників зафіксована в освіті (49498), переробній промисловості (36997) та охороні здоров‘я і наданні соціальних послуг (32233).
Натомість найменше житомиряни обирають такі сфери зайнятості: водопостачання; каналізація, поводження з відходами (2732), будівництво (2029), а також тимчасове розміщування і організація харчування (1065).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"