Последние новости
Главная / Новости / Легіонер Динамо зробив зворушливий подарунок для військового з Житомирщини — Новости Житомира

Легіонер Динамо зробив зворушливий подарунок для військового з Житомирщини — Новости Житомира

Легіонер “Динамо” зробив зворушливий подарунок для військового з Житомирщини
Легіонер “Динамо” зробив зворушливий подарунок для військового з Житомирщини Сьогодні, 12:42 Австрійський легіонер “Динамо” Александар Драгович зробив зворушливий подарунок для військового журналіста Дениса Гойко, який є військовослужбовцем Збройних Сил України та отримав важкі поранення під час обстрілу Краматорська в зоні АТО.
Футболіст відгукнувся на прохання і надіслав Денису листівку з теплими словами.
“Багато хто може сказати: “краще б грошей переслав”, “ну і що тут надзвичайного?”, але повірте, бачити щиру посмішку людини, яка пережила вже чимало поганого – безцінно. Ніякі гроші незамінять справжньої радості Дениса. Ми безмежно вдячні Александару Драговичу за допомогу і підтримку, це так важливо для нас.”, – зазначає на сторінці в соцмережі волонтер, яка організувала цей сюрприз.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"