Последние новости
Главная / Новости / Держфінінспекція у Житомирській області виявила порушення на 15,5 млн. грн та покарала посадових осіб — Новости Житомира

Держфінінспекція у Житомирській області виявила порушення на 15,5 млн. грн та покарала посадових осіб — Новости Житомира

Держфінінспекція у Житомирській області виявила порушення на 15,5 млн. грн та покарала посадових осіб
Держфінінспекція у Житомирській області виявила порушення на 15,5 млн. грн та покарала посадових осіб Сьогодні, 14:02 З початку року Держфінінспекція в Житомирській області забезпечила усунення порушень, які призвели до втрат на 15,5 млн. грн.
Про це на Урядовому порталі повідомляє прес-служба ДФІ.
«Протягом січня-липня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Житомирській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 15,5 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло майже 6,2 млн. грн. За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 10 досудових розслідувань і вручили 18 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. До суду пред’явлено 11 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 4,7 млн. грн», – йдеться у повідомленні.
Держфінінспекція зазначає, що у Житомирській області за вчинені фінансові порушення 155 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 104 – до дисциплінарної та матеріальної, 9 осіб звільнено із займаних посад.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"