Последние новости
Главная / Новости / Житомирянам доведеться обирати між 4 книгами або 4 культурними подіями у рік — Новости Житомира

Житомирянам доведеться обирати між 4 книгами або 4 культурними подіями у рік — Новости Житомира

Житомирянам доведеться обирати між 4 книгами або 4 культурними подіями у рік
Житомирянам доведеться обирати між 4 книгами або 4 культурними подіями у рік Сьогодні, 14:08 Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект Наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг для основних соціальних і демографічних груп населення, згідно з яким нормою вважається придбання особою чотирьох книг на рік.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра культури України Ростислав Карандєєв.
Він зазначив, що прогнозовано культурні послуги зайняли традиційну останню позицію на останній 19-й сторінці у проекті Наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг для основних соціальних і демографічних груп населення.
Джерело статті: ZIK

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"