Последние новости
Главная / Новости / Нардеп від Житомирщини Павло Дзюблик змінює політичні симпатії? — Новости Житомира

Нардеп від Житомирщини Павло Дзюблик змінює політичні симпатії? — Новости Житомира

Нардеп від Житомирщини Павло Дзюблик змінює політичні симпатії?
Нардеп від Житомирщини Павло Дзюблик змінює політичні симпатії? Сьогодні, 15:39 Перед стартом виборчої кампанії до місцевих рад на Житомирщині з’явилася нова політична сила – «Партія конкретних справ». Районну організацію партії було створено на Черняхівщині.
Про подію дуже скромно написали лише місцеві черняхівські сайти. На перший погляд, ще один політичний проект перед виборами. Проте, як виявляється, на установчих зборах виступав народний депутат України Павло Дзюблик.
Свого часу Павло Дзюблик був головою Черняхівської райдержадміністрації, а після останніх виборів до Верховної Ради став народним депутатом від 66-го виборчого округу на Житомирщині. До парламенту він потрапив у лавах «Народного фронту» Арсенія Яценюка.
Проте, менше, ніж через рік депутатства Павло Дзюблик на установчих зборах вже іншої партії розповідає, що його земляки завжди візначалися прагненням змінити світ на краще.
Невідомо, як реагує головний ідеолог «Народного фронту» Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на втрати своїх партійців. Очевидним є одне – після боротьби на фронті Павло Дзюблик вирішив перейти до конкретних справ вже в новому політичному проекті. Принаймні, він симпатизує новій партії.
У Черняхівському районі «Партія конкретних справ» з’явилася в кінці серпня. За два тижні до того на Хмельниччині афішували про створення майже ідентичної за назвою політичної сили «За конкретні справи». Її очолив найбагатший нардеп від Хмельницької області Олександ Герега. У народі він більше відомий як власник мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та екс-регіонал.
Вже зараз у Хмельницькій області думають-гадають, на кого із кандидатів Олександр Герега зробить ставку, адже такий щасливчик однозначно приречений на перемогу.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"