Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області АЗС за місяць продали бензину на чверть менше, ніж рік тому — Новости Житомира

У Житомирській області АЗС за місяць продали бензину на чверть менше, ніж рік тому — Новости Житомира

У Житомирській області АЗС за місяць продали бензину на чверть менше, ніж рік тому
У Житомирській області АЗС за місяць продали бензину на чверть менше, ніж рік тому Сьогодні, 13:47 У серпні 2015 року через мережу автозаправних станцій Житомирської області було реалізовано на 25,3% менше бензину, ніж у серпні 2014 року.
Про це повідомляє Головне управління статистики у Житомирській області.
«У натуральному вимірі бензину моторного було реалізовано 4,4 тис. т, що на 25,3% менше, ніж у серпні 2014 року, дизпалива – 5,5 тис. т (на 13,1% менше), газу природного скрапленого – 0,2 тис. т (на 25,6% менше). Навпаки, реалізація пропану і бутану скраплених у серпні виросла на 22,4%», – йдеться у повідомленні.
Статистики зазначають, що найчастіше у серпні купували бензин марки А-92 (60% від продажу пального) та А-95 – 37,9%.
Всього у серпні 2015 року суб’єктами господарювання (юридичними особами та фізичними особами-підприємцями) через мережу автозаправних (195 одиниць) та 11 газонаповнювальних станцій було продано у роздріб світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів на загальну суму 270,4 млн. грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"