Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина опустилася до рівня Донецької та Луганської областей | Новости Житомира

Житомирщина опустилася до рівня Донецької та Луганської областей | Новости Житомира

Житомирщина опустилася до рівня Донецької та Луганської областей Сьогодні, 09:05 Житомирська область за підсумками 11 місяців 2015 року опинилася вкінці рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів – аж на 22-му місці.
Такими є результати оцінювання, проведеного Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Так, Житомирщина разом із Ченігівською, Тернопільською, Донецькою та Луганською областями продемонструвала найгірші показники соціально-економічного розвитку.
За показником економічної ефективності наша область зайняла 17-ту сходинку, у рейтингу інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічної співпраці – 16-ту, фінансової самодостатності – 23-тю, ефективності ринку праці – 18-ту, розвитку інфраструктури – 12-ту, відновлювальної енергетики та енергоефективності – 14-ту.
Для пересічних громадян ці рейтинги нічого не кажуть. Натомість такий невтішний стан справ б’є по іміджу головної посадової особи на Житомирщині – голови ОДА Сергія Машковського.
Нагадаємо, що за результатами останнього оцінювання видання «Деловая столица» Сергій Машковський опинився на 16-му місці в рейтингу губернаторів. Найбільший шквал критики з боку експертів обвалився на голову керівника Житомирщини через критичне падіння обсягів будівництва. Наша область за цим показником стала третьою найгіршою серед мирних регіонів України.
22-ге місце області також змушує червоніти і відповідального в уряді за цей напрям вихідця з Житомира Геннадія Зубка. Він займає посаду Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Прикро, що рідна область у рейтингу рідного міністерства опустилася на один рівень із неспокійними Донеччиною та Луганщиною.
Минулими вихідними президент Петро Порошенко звільнив голів Запорізької, Херсонської та Хмельницької областей.
Проведемо паралелі з Житомирщиною. У рейтингу губернаторів керівник Запорізької області був 14-м, а за рівнем соціально-економічного розвитку регіон опинився на 8-му місці. Херсонська область зайняла 17-ту позицію в обох оцінюваннях, а Хмельниччина стала 7-ю та 14-ю відповідно.
Під звільнення потрапили ті, хто мав кращі показники, ніж Машковський. Виникає логічне запитання: чи не стане останній рейтинг приводом для кадрових змін на Житомирщині?
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"