Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі мотокрос проведуть на ділянках, які вже виділені учасникам АТО, — Демчук — Новости Житомира

У Житомирі мотокрос проведуть на ділянках, які вже виділені учасникам АТО, — Демчук — Новости Житомира

У Житомирі мотокрос проведуть на ділянках, які вже виділені учасникам АТО, – Демчук
Виконком Житомирської міської ради погодив питання проведення мотокросу, хоча він пройде на земельних ділянках, виділених учасникам АТО.
Рішення про проведення мотокросу було прийняте на засіданні міськвиконкому 16 вересня.
Член виконкому, директор КП «Житомирський міський центр земельних відносин» Юлія Демчук наголошувала, що ділянка, де має проводитися мотокрос, вже розділена між учасниками АТО.
«Мої люди вже виїжджали і зробили відповідні відмітки. Так не має бути», – сказала Демчук.
Начальник управління сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук сказала, що це буде останній мотокрос у цьому місці.
В.о. мера Любов Цимбалюк натякнула на незлагоджену роботу підлеглих.
«В майбутньому ваша робота має бути злагодженою. Сподіватимемося, що до 27 серпня ніхто там будуватися не буде. Вже запрошені команди і ми маємо провести мотокрос», – сказала Цимбалюк.
«Я за координацію дій, за те, щоб інтереси одних з проведення мотокросу не порушували права інших – моїх працівників і АТОшників», – відповіла Юлія Демчук.
Врешті, за проведення мотокросу проголосувало 27 членів виконкому з 29 присутніх (всього у складі міськвиконкому 43 людини).
Як повідомляв , мотокрос пам’яті С.П.Корольова в районі вулиці Червоноармійської.
Нагадаємо, традиційний мотокрос пам’яті С.П.Корольова цього року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"