Последние новости
Главная / Новости / Руслан Годований про партійні рейтинги: Головне, щоб війни не було, економіка працювала, діти здорові були — Новости Житомира

Руслан Годований про партійні рейтинги: Головне, щоб війни не було, економіка працювала, діти здорові були — Новости Житомира

Руслан Годований про партійні рейтинги: Головне, щоб війни не було, економіка працювала, діти здорові були
Місцеві осередки партії «Народний фронт» ще не визначилися зі своїм форматом участі у місцевих виборах.
Про це в коментарі 31 серпня сказав голова Житомирської міської парторганізації «Народний фронт» Руслан Годований.
«Нам не забороняли йти на вибори саме як фізичним особам, тому якщо в когось буде бажання і пропозиції від партій-партнерів – ніхто забороняти не буде. Щодо нашої організації міської чи обласної – на цьому тижні будемо збиратись, будемо приймати кінцеве рішення», – сказав Годований.
На запитання – чи немає побоювань, що люди почнуть масово виходити з партії, Руслан Годований пригадав свій власний партійний досвід. Він був членом партії «Солідарність», потім – «Наша Україна», «Єдиний центр», «Фронт змін», «Батьківщина». На парламентських виборах 2014 року він партії «Народний фронт».
«В мене ж великий досвід в різних партіях, я не переживаю. Я переживаю, щоб в державі війни не було, щоб економіка працювала. Сьогодні рейтинги партії – це все дуже добре, але коли ти дивишся зі сторони державного чиновника, розумієш, що відбувається. Ну буде рейтинг, не буде рейтингу – головне, щоб війни не було, економіка працювала, діти здорові були. На жаль, у нас немає партійної культури в країні. Сьогодні хотілося, щоб партії були десятиріччями хоча б. Я знаю лише дві, які дуже довго «на горизонті» – КПСС, яку заборонили, і «Батьківщина», яка вже більше десяти років, все інше – гра брендів», – підкреслив Руслан Годований.
На його думку головне завдання місцевих виборів – обрати нормальних людей у ради.
«Якщо зараз буде територіальна реформа, плюс багато добавлять повноважень на місцях, то гарні лозунги – це дуже добре, але людина має розуміти, що за лозунгом має бути справа. Дуже важливо, щоб вибрали тих, хто крім того, що вміє говорити лозунги, вміє робити те, що він говорить», – сказав Годований.
Він зауважив, що перед виборами будуть «дуже цікаві» сесії обласної і міської рад і це вже відчувається.
«Сьогодні, на жаль, ті речі, які конче потрібні, над якими працювали декілька місяців, хтось – декілька років, підійшов час їх реалізовувати і вибори, гасла, все інше, можуть спаплюжити багато ідей класних», – зазначив керівник міської парт організації.
Нагадаємо, лідер партії «Народний фронт» на майбутні місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.
Як повідомляв , чергова сесія обласної ради ще одну сесію.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"