Последние новости
Главная / Новости / Депутат Житомирської облради Ганна Ємченко не підтримує проект рішення щодо центру крові без візи управління охорони здоров’я — Новости Житомира

Депутат Житомирської облради Ганна Ємченко не підтримує проект рішення щодо центру крові без візи управління охорони здоров’я — Новости Житомира

Депутат Житомирської облради Ганна Ємченко не підтримує проект рішення щодо центру крові без візи управління охорони здоров’я
Депутат Житомирської облради Ганна Ємченко не підтримує проект рішення щодо центру крові без візи управління охорони здоров’я Сьогодні, 08:39 Вчора, 3 вересня, на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів Житомирської облради депутати сказали своє категоричне «НІ!» ініціативі Віталія Француза-Руслана Годованого щодо реорганізації обласного центру крові. Нагадаємо, що під стосами паперів цю комунальну установу хочуть перетворити у ТОВ «Житомирський обласний центр служби крові», передавши 60%-частку монополісту – приватній компанії ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ».
Майже годинний розгляд цього питання викликав жваве обговорення на засіданні комісії і довів, що в лавах депутатського корпусу є свідомі народні обранці. Найактивнішими учасниками дискусії стали заступник голови обласної ради Руслан Годований, начальник управління охорони здоров’я Олександр Торбас, директор департаменту фінансів і депутат обласної ради Ганна Ємченко та депутат обласної ради Богдан Сметанюк. До того ж, свої правила намагалася нав’язати представниця ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ» Оксана Плотнікова.
Головний лікар обласного центру крові Анатолій Чугрієв побудував виступ на слайдах презентації про те, як у центрі все погано. Склалося враження, що він просто здався «Біофармі», забув про клятву Гіппократа та лікарську етику, погодившись на 10%-частку в новому закладі для своїх співробітників та більше, ніж гідну лікаря зарплату.
Принципову позицію з цього приводу висловив Богдан Сметанюк: «Цього абсолютно не можна робити. Я ніколи за це не проголосую бо, мене перестануть поважати колеги. Приватні руки не забезпечать нас допомогою, яка гарантується державою Мало того, вони не створять одразу ту очікувану якість. Ми залишимось без крові. Це товариство з обмеженою відповідальністю краще називати товариством з кримінальною відповідальністю. Я сказав свою думку, як лікар. Ми не можемо йти на таке. Це має бути державна установа».
Богдан Сметанюк запропонував, щоб «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ» створила альтернативний центр.
Найбільший лобіст «Біофарми» на Житомирщині Руслан Годований назвав Богдана Сметанюка «політичним лікарем».
Руслан Годований у черговий раз продемонстрував свою некомпетентність та непрофесійність. Він розкидався необґрунтованими звинуваченнями, перебивав співрозмовників і агресивно реагував на критику. До того ж визнав, недоопрацюванням те, що проект рішення не пройшов візування у профільному управлінні охорони здоров’я
До слова запросили і представницю «Біофарми» Оксану Плотнікову. Вона теж показала слайди і свою зверхність до присутніх. Заступник міністра в українському уряді, гендиректор «Укрпошти» за 44 роки життя в Україні навіть не спромоглася вивчити державної мови. На прохання депутата Василя Стаха перейти на українську, Оксана Плотнікова запропонувала обирати між англійською та російською. Вона показувала картинки з дорогим обладнанням Сумського обласного центру служби крові та жалюгідні житомирські умови. Після дискусії з Ганною Ємченко, яка явно не підтримує ідею Француза-Годованого, Оксана Плотнікова сказала, що якщо у Житомирі не погодяться, то вона все одно знайде інший центр ще у 6 українських містах.
Олександр Торбас аргументовано відповів, що проект рішення не завізований його управлінням, оскільки суперечить доктрині Міністерства охорони здоров’я. Він навів показовий приклад – у Сумах прокуратура перевіряла факт збору крові ТОВ «Біофарма» для неіснуючих бійців АТО. Оксана Плотнікова впевнено заявила, що це неправда.
Олександр Торбас запитав у практикуючих хірургів, присутніх на комісії, чи відчувають вони проблеми із постачанням крові. Депутати-медики це заперечили, на що начальник управління відреагував так: «А завтра ми будемо купувати кров у приватної компанії».
Ганна Ємченко також не згодна із тим, що проект рішення оприлюднений на сайті облради без віз, а це суперечить усім формальним вимогам. Вона також цікавилася, чому «Біофарма», яка розвиває виробничі потужності у Білій Церкві, шукає кров у Житомирі, а не в Києві, що географічно та економічно більш доцільно. Питання Ганни Ємченко залишилося без відповіді.
Найбільш незадоволеними результатами розгляду цього питання залишилися Руслан Годований та Наталія Плотнікова, яка пішла із зали мало не під руку з головним лікарем центру крові Анатолієм Чугрієвим. Годований натомість помчався на якусь термінову зустріч.
Руслан Годований декілька разів наголосив на тому, Олександр Торбас має поїхати в Суми і вивчити їхній досвід. Таким чином, боротьба за майно громади області триває.
Засідання постійної профільної комісії відбувалося із грубими порушеннями. Керівництво облради дозволяє собі відверті МАХІНАЦІЇ із порядком денним. На сайті облради було опубліковано три питання, які мали розглянути депутати. Насправді ж їх було майже 20. Складається враження, що це свідоме окозамилювання обдурених виборців, які ціною власного життя привели до влади Віталія Француза та Руслана Годованого. Ось так написали на сайті про порядок денний:
На щастя, в обласній раді та облдержадміністрації є свідомі люди. Та невідомо, що переважить – їхній патріотизм і гідність чи грошові суми, що затьмарили очі Віталію Французу і Руслану Годованому.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"