Последние новости
Главная / Новости / Житомирян з 1 жовтня очікує зростання абонплати за стаціонарні телефони на 17,5% — Новости Житомира

Житомирян з 1 жовтня очікує зростання абонплати за стаціонарні телефони на 17,5% — Новости Житомира

Житомирян з 1 жовтня очікує зростання абонплати за стаціонарні телефони на 17,5%
Житомирян з 1 жовтня очікує зростання абонплати за стаціонарні телефони на 17,5% Сьогодні, 15:49 З 1 жовтня в Україні в середньому на 17,5% підвищаться тарифи на фіксований місцевий зв’язок (абонплата за обслуговування домашніх телефонів).
Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації на черговому засіданні 2 вересня затвердила остаточну версію проекту підвищення розцінок на цю послугу. Документ був направлений на реєстрацію в Мін’юст.
Ще весною телекомунікаційна компанія «Укртелеком» звернулася до комісії з пропозицією підвищити тарифи на місцевий зв’язок у середньому на 25%. Але НКРЗІ вирішила врахувати не всі пункти в економічному обґрунтуванні про збільшення розцінок, підготовленому «Укртелекомом».
«Укртелеком» є основним гравцем на ринку фіксованого місцевого зв’язку. Компанія контролює 78% ринку і обслуговує 7,5 млн абонентів. Зараз послуги місцевого зв’язку в базовому тарифі «Укртелекому» обходяться в 39,91 грн/місяць в місті і 31,58 грн/міс – у селі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"