Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині резонансних хабарників взято під варту — Новости Житомира

На Житомирщині резонансних хабарників взято під варту — Новости Житомира

На Житомирщині резонансних хабарників взято під варту
У неділю, 27 вересня, за клопотанням слідчого прокуратури Житомирської області головам Малинської райдержадміністрації та райради, які підозрюються в одержанні неправомірної вигоди на суму 40 тис грн, ухвалою Корольовського суду м. Житомира обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Також, ухвалою суду визначено розмір застави, достатньої для виконання підозрюваними передбачених Кримінальним процесуальним кодексом обов’язків, зокрема, для голови райдержадміністрації – 300 тис грн, голови райради – 218 тис грн.
Як повідомлялося раніше, працівники
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовими особами, які займають відповідальне становище) Кримінального кодексу України здійснює прокуратура області.
Санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"