Последние новости
Главная / Новости / На колишніх зупинках маршруток на Київській у Житомирі тепер зупиняються тролейбуси — Новости Житомира

На колишніх зупинках маршруток на Київській у Житомирі тепер зупиняються тролейбуси — Новости Житомира

На колишніх зупинках маршруток на Київській у Житомирі тепер зупиняються тролейбуси
Із 15 серпня у Житомирі маршрутки не їздять по вулиці Київській. Як і планувалося, рух маршрутних таксі перенесли на другорядні вулиці – Котовського та Бориса Тена, а на їх зупинках відтепер зупиняються тролейбуси.
Виконуючий обов’язки начальника Житомирського трамвайно-тролейбусного управління приїхав до центра міста, щоб самому перевірити, чи справляються тролейбуси з навантаженням. Він каже: житомиряни ще не адаптувалися до змін у маршрутах, і додаткові тролейбусні зупинки мають їм у цьому допомогти.
“Ці зупинки додатково до тих стандартних зупинок, щоб людей не вводити в якусь оману. Це додатково включені ці зупинки. Для того, щоб і водії звикли, і пасажири. Ми тут зі свого боку навіть деяку консультацію надаємо пасажирам, які, так би мовити, не знають як їдуть маршрутки і тролейбуси”, – каже Олег Таможський.
Житомиряни, яким з ринку доводиться йти до зупинки на вулиці Котовського, переважно невдоволені новою схемою руху. Вони скаржаться: через зміни у маршрутах доведеться витрачати більше часу, а інколи й грошей на пересадки.
“Людям, які йдуть з ринку, дуже тяжко. Тому що йдеш навантажений, найчастіше у суботу, неділю, і треба йти на тролейбус, який не йде у певні райони. Я вважаю, що це було дурницею. І дуже недалекоглядною дурницею. І казати, що ми цим врятуємо трамвайно- тролейбусне депо… Нічого подібного. В мене мати пенсіонерка, вона поїхала до вокзалу, пересіла на бюджетний транспорт, не заплативши ні копійки, і поїхала Київською. Я, їдучи з цього району, звісно, повторно платити дві гривні за тролейбус не буду, простіше пройтися”, – розповідає житомирянка Анна Нива.
Заступник Житомирського міського голови Євгеній Демчик з самого ранку перевіряє дотримання водіями нових маршрутів. Він розповідає: зафіксовані поодинокі випадки порушень, і переважна більшість маршрутних таксі рухається за новою схемою, а питання щодо маршруток приміського сполучення, які продовжують їздити вулицею Київською, будуть вирішувати окремо.
“58, 10 маршрути. Виїхало ДАІ, зафіксувало, що вони виїхали з порушеннями, маршрутки були прибрані. Був одиничний випадок, ми його зафіксували. Виїхала служба ДАІ, перевірила угоди, і вони з’їхали на ті вулиці, які затверджені. Так, є приміські маршрутки, які ми сьогодні доузгодимо, і з понеділки вони зобов’язані їздити також до автовокзалу, або по другорядним, як ми угодимо ці схеми руху”, – каже Євгеній Демчик.
Євгеній Демчик також попередив: відтепер транспортні перевезення вулицею Київською мають право здійснювати тільки тролейбуси. З перевізниками, які порушуватимуть умови договорів і їздитимуть за старими схемами руху, міська влада розриватиме угоди.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"