Последние новости
Главная / Новости / «Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників — Новости Житомира

«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників — Новости Житомира

«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників
ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» збирається придбати у фірми з Дніпропетровської області чотири найменування захисних шаф для лічильників електроенергії.
Оголошення про результати відкритих торгів опубліковане на офіційному сайті Державних закупівель.
За 4600 шаф для однофазних, 3000 – для трифазних та 1170 – для лічильників DOT 3-1 та DOT 3-1В енергетична компанія перерахує 1 мільйон 25 тисяч гривень на рахунок ТОВ «СД Енергопласт» (смт. Меліоративне Дніпропетровської області), пропозиція якого виявилася на 40 тис. грн дешевшою, ніж пропозиція єдиного конкурента – фірми «Плюс Маркет» з міста Дніпропетровськ.
Очікувана вартість закупівлі становила 1,098 млн грн.
В технічних вимогах вказано, що захисні шафи для приладів обліку електричної енергії мають бути призначені для підключення споживачів до електричної мережі з терміном використання не менше 25 років. Вони мають бути світло-сірого кольору, мати оглядове вікно зі скла для зняття показань та витримувати температуру від -30 до +55 градусів Цельсія.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"