Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі задимівся магазин — Новости Житомира

У Житомирі задимівся магазин — Новости Житомира

У Житомирі задимівся магазин
07 серпня 2015 року, о 01 год. 40 хв. до оперативно-координаційного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшов сигнал про спрацювання автоматичної пожежної сигналізації в приміщенні магазину за адресою: м. Житомир, вул. Максютова, 115. Для гасіння можливої пожежі направлено пожежний автомобіль 1ДПРЧ. По прибуттю на місце виклику встановлено, що відбулось задимлення в приміщенні магазину ТОВ «Полісся-Продукт».
Застосовуючи засоби захисту органів дихання особовим складом проведено розвідку на місці пожежі та встановлено осередок займання. Причиною лиха стала несправність холодильника встановленого в торгівельній залі. Негаючи часу пожежу ліквідували. Завдяки спрацюванню автоматичної пожежної сигналізації пожежу ліквідовано на ранній стадії розвитку. Можна лише здогадуватись до яких втрат вона могла б призвести як би не швидка її ліквідація. Адже в нічний час повідомлення про пожежу до пожежних підрозділів часто доходить з запізненням. А в екстреній ситуації кожна хвилина коштує великих втрат, а іноді нажаль людського життя.
Житомирський міський відділ звертається до громадян: пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"