Последние новости
Главная / Новости / В Житомирському районі відпочивальники знайшли авіаційну бомбу — Новости Житомира

В Житомирському районі відпочивальники знайшли авіаційну бомбу — Новости Житомира

В Житомирському районі відпочивальники знайшли авіаційну бомбу
10 серпня до рятувальників Житомирського району надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету у лісі поблизу дачного масиву, що в смт Новогуйвинське.
Як з’ясувалося, місцеві жителі під час відпочинку побачили, що на землі лежить невідомий предмет. З цікавості вони підійшли поближче та припустили, що це військовий боєприпас. Про це й сповістили надзвичайників.
Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як 50-кілограмова фугасна авіаційна бомба часів минулої війни. 11 серпня піротехніки Управління ДСНС Житомирщини знищили вибухонебезпечний предмет на спеціальному полігоні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"