Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині засудили військового за розкрадання авіаційного пального — Новости Житомира

На Житомирщині засудили військового за розкрадання авіаційного пального — Новости Житомира

На Житомирщині засудили військового за розкрадання авіаційного пального
Набув чинності вирок суду в кримінальному провадженні стосовно військовослужбовця, який розкрадав авіаційне пальне, призначене для сил АТО.
Офіцера однієї з військових частин, дислокованих на території Житомирської області, співробітники військової контррозвідки СБУ затримали у липні минулого року «на гарячому» під час спроби викрасти 16 ємностей із майже 500 літрами пального.
Рішенням суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 410 Кримінального кодексу України.
Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років.
На підставі ст. 54 Кримінального кодексу України його позбавлено військового звання «капітан» та права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на три роки.
Прес-група УСБ України в Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"