Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі підготовку до місцевих виборів розпочали з визначення місць для агітації — Новости Житомира

У Житомирі підготовку до місцевих виборів розпочали з визначення місць для агітації — Новости Житомира

У Житомирі підготовку до місцевих виборів розпочали з визначення місць для агітації
У Житомирі вже почали готуватися до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.
На сайті міської ради опублікований проект рішення виконавчого комітету про відведення місць та обладнання стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.
«Відвести місця на території міста Житомира для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року згідно з додатком. Управлінню комунального господарства міської ради та управлінню житлового господарства міської ради забезпечити обладнання стендів, дощок оголошень у відведених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації до 9 вересня 2015 року включно, та зняття передвиборних агітаційних матеріалів відповідно до строків, визначених чинним законодавством України. Комунальним підприємствам «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради, «Реклама» Житомирської міської ради та підрозділу з охорони об’єктів комунальної власності окремої роти міліції УДСО при УМВС України в Житомирській області, у випадку розміщення матеріалів передвиборної агітації у невідведених для цього місцях, вживати заходів згідно з чинним законодавством України», – йдеться у проекті рішенні міськвиконкому.
У додатку до даного проекту міститься перелік місць у людних місцях для обладнання стендів, дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
1. На території Богунського району м. Житомира:
– вул. Київська, 37 (ЦУМ);
– вул. Київська, 89, 91 (зупинка);
– майдан Перемоги (кільце трамвая);
– майдан Короленка (гастроном «Тетерів»);
– вул. Щорса, 151;
– проспект Миру, 15 (зупинка);
– проспект Миру, 37 (зупинка);
– вул. Черняховського, 96;
– вул. Героїв Пожежних, 122 (фабрика «Крок»);
– вул. Домбровського, 27 (ринок «Тетерів»);
2. На території Корольовського району м. Житомира:
– вул. В.Бердичівська, 54;
– ріг вулиць Михайлівської та Лятошинського;
– майдан Житній ринок (перед торговим центром);
– вул. Театральна, 9 (телецентр);
– майдан Польовий, 2 (зупинка);
– ріг вулиць Корольова та Вітрука (навпроти ринку);
– майдан Привокзальний (зупинка);
– ріг вулиць Бородія та Шевченка;
– вул. І.Кочерги, 3
– майдан Соборний, 6 (облмуздрамтеатр);
– майдан Станишівський (зупинка).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"