Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині рятувальники продовжують ліквідовувати пожежі — Новости Житомира

На Житомирщині рятувальники продовжують ліквідовувати пожежі — Новости Житомира

На Житомирщині рятувальники продовжують ліквідовувати пожежі
За минулий тиждень (з 24.08 по 30.08) Державна служба України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області здійснювала виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
Зокрема, впродовж тижня рятувальники ліквідували загорання 4 тонн соломи у Ружинському районі; у Новоград-Волинському районі рятувальниками було ліквідовано загоряння причепу вантажного автомобіля, у якому знаходилося 20,5 тонн макулатури; у Чуднівському районі вогнеборці ліквідували займання господарчої будівлі, вогонь встиг знищити 10 м2 даху; у Коростенському районі було локалізовано пожежу в цегляній будівлі, вогонь встиг знищити покрівлю та пошкодити стіни; у Малинському районі вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та гараж. Як з’ясувалось, будинок зайнявся через палаючу суху траву полум’я якої через спекотну і вітряну погоду швидко поширилося на будівлю; у Черняхівському районі під час ліквідації пожежі виявлено тіла двох людей, займання сталось через необережність під час куріння.
Шановні мешканці області! Рятувальники вкотре наголошують, що у спеку до займання може призвести викинутий у суху траву, на узбіччя дороги чи просто у смітник недопалок цигарки або непогашений сірник. Вкрай небезпечно у таку погоду розводити багаття чи спалювати сміття. Будьте обачні, адже від Вас залежить не тільки власне життя, а і життя ваших близьких.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"