Последние новости
Главная / Новости / В Олевському районі незаконно зрізали 403 дерева — Новости Житомира

В Олевському районі незаконно зрізали 403 дерева — Новости Житомира

В Олевському районі незаконно зрізали 403 дерева
Працівники Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з працівниками Слідчого відділу прокуратуриі, Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Житомирській області в Олевському районі на території лісогосподарських підприємств виявили місця незаконних порубок дерев.
Під час проведення огляду місць вчинення правопорушень складено польові перелікові відомості незаконно зрубаних дерев різних порід, а саме: сосна, береза, осика, клен, дуб, вільха, граб.
Інспектори з охорони навколишнього природного середовища провели розрахунок шкоди заподіяної лісу, що становить 2 млн. 605 тис. 979 грн.
Для проведення оперативно – розшукових дій, з метою встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності матеріали направлено до прокуратури Житомирської області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"