Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині розслідується розкрадання лісопродукції, яким державі завдано мільйонні збитки | Новости Житомира

На Житомирщині розслідується розкрадання лісопродукції, яким державі завдано мільйонні збитки | Новости Житомира

Слідчий відділ прокуратури Житомирської області розслідує кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 365 (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), ст. 246 (незаконна порубка лісу), ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони надр) КК України.
Про це повідомив заступник прокурора області Петро Коваленко.
«Установлено, що керівники приватних підприємств, діючи за змовою із службовими особами правоохоронного органу, протягом 2015 року незаконно вирубали лісові насадження, переважно породи дуба і сосни та у подальшому реалізовували лісо продукцію за фіктивними документами», – розповів заступник прокурора області.
Він уточнив, що слідчими прокуратури області за участі працівників екологічної інспекції обласного управління лісового та мисливського господарства задокументовано значну кількість місць самовільних порубок лісу, унаслідок яких державі спричинено мільйонні збитки.
«У співучасників скоєних злочинів виявлено та вилучено готівкові кошти на загальну суму понад 150 000 грн, незаконно здобуту лісопродукцію вартістю понад 170 тис грн, 11 одиниць вантажної техніки, бланки підроблених офіційних документів, печаток тощо», – поінформував про хід досудового розслідування Петро Коваленко.
Заступник прокурора області додав, що керівнику приватного підприємства та двом лісничим державного лісогосподарського підприємства повідомлено про підозру у вчинені зазначених кримінальних правопорушень.
За клопотаннями прокуратури області, стосовно підозрюваних вжито заходів для забезпечення досудового розслідування у кримінальному провадженні, серед яких – обрання домашнього арешту та відсторонення від посад, накладення арешту на майно.
«Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, прокуратурою області проводяться усі необхідні заходи, спрямовані на забезпечення відшкодування збитків, завданих державі та комунальним підприємствам», – додав Петро Коваленко.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"