Последние новости
Главная / Новости / Злочин?! Житомирська облрада разом із регіоналами відхапують у жителів області центр крові — Новости Житомира

Злочин?! Житомирська облрада разом із регіоналами відхапують у жителів області центр крові — Новости Житомира

Злочин?! Житомирська облрада разом із регіоналами “відхапують” у жителів області центр крові
Злочин?! Житомирська облрада разом із регіоналами “відхапують” у жителів області центр крові Сьогодні, 16:36 Затвердження нового статуту санаторію “Дениші” (новий статут передбачав перейменування санаторію в готельно-розважальний комплекс) – не єдина темна справа, яку планували втілити в життя депутати обласної ради на найближчій сесії. Керівництво обласної ради має намір провести через сесійну залу ще один скандальний проект. Вони планують передати під контроль приватної структури обласний центр крові. Диму без вогню не буває і ми в черговий раз підтверджуємо оприлюднені факти. У розпорядженні редакції з’явилися документи, які доводять, що голова облради Віталій Француз та його заступник Руслан Годований мають намір провести на сесії велику аферу. Так, ще 11 серпня на офіційному веб-сайті обласної ради було опубліковано проект рішення “Про припинення комунальної установи “Житомирський обласний центр крові” Житомирської обласної ради шляхом перетворення”. Гірка правда, прихована в рядках документу, не може залишити байдужими тих, хто ціною свого здоров’я та життя на Революції Гідності привів до влади псевдодемократів Віталія Француза та Руслана Годованого, бійців, які проливають свою кров на сході України, донорів, котрі готові в будь-який момент рятувати життя і всіх нас, адже ніхто не застрахований від втрати крові. Звучить примітивно, але центр крові – цей монополіст червоної рідини, яка дає людині шанс на життя, стає заручником політичних інтриг. Згідно із текстом проекту рішення, обласний центр крові поділять на три нерівні частини. Так, 60% отримає товариство з обмеженою відповідальністю “БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ”, 30% – Житомирська обласна рада, 10% – фізичні особи – працівники цієї комунальної установи. Саме ці три сторони візьмуть участь у створенні товариства з обмеженою відповідальністю “Житомирський обласний центр служби крові”. За працівників центру крові рішення прийняли три людини, які увійшли до складу комісії з припинення діяльності установи: головний лікар Анатолій Чугрієв, головний бухгалтер Тетяна Комарова та начальник господарсько-обслуговуючого відділу Лариса Сарновська (це вказано в додатку до проекту на сайті облради). Без особливих амбіцій вони погодилися на найменшу частку – скромні 10%. Проте, не все так безневинно. За інформацією наших джерел, головному лікарю Анатолію Чугрієву пообіцяли заробітну плату до 50 тис. грн.
Тож, по суті власником обласного центру служби крові буде ТОВ “БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ”. Місцезнаходження товариства – м. Біла Церква Київської області. А от серед засновників є кілька цікавих персонажів. Так, це НІОБЕРА ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД (адреса засновника: Республіка Кіпр, місто Нікосія, Лампусас,1, КІПР Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 13852500.00). Далі бачимо, що власниками істотної участі та водночас кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) є: Ремез Валерій Васильович і Єфименко Костянтин Олексійович. Керівник загальних зборів учасників – Плотнікова Оксана Миколаївна.
Джерело: http://zhitomir-online.com/top_news/44115-zhytomyrska-oblrada-razom-iz-regionalamy-berut-pid-kontrol-oblasnyy-centr-krovi.html
Тепер з’ясуємо, хто є хто у ТОВ “БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ”. Валерій Ремез – нардеп від блоку Литвина, член комітету Верховної Ради з питань освіти і науки.
Джерело: http://zhitomir-online.com/top_news/44115-zhytomyrska-oblrada-razom-iz-regionalamy-berut-pid-kontrol-oblasnyy-centr-krovi.html
Костянтин Єфименко – був Міністром транспорту і зв’язку та заступником Міністра інфраструктури в уряді Азарова.
Оксана Плотнікова – працювала заступником Міністра транспорту і зв’язку та Міністра інфраструктури часів Януковича, а потім була гендиректором “Укрпошти”. Всі троє – колишні регіонали, але це аж ніяк не стримує керівників Житомирської облради кинутися в їхні міцні обійми.
Та й саме товариство “Біофарма” має досить цікаву історію. Підприємство, яке пропрацювало близько 100 років, було єдиним вітчизняним виробником імунобіологічних препаратів. Було, тому що в 2010 році воно було на грані банкрутства. Причинами цього експерти називали специфіку підприємства, адже вони виробляли препарати на основі плазми крові. Основну сировину для виробництва їм постачали обласні станції переливання крові. І проблемою підприємства став якраз таки дефіцит сировини, тобто їм попросту не вистачило крові. І ця проблема скоро може виникнути і для Житомира.
Але як часто буває в Україні підприємство, яке було нерентабельним для держави стало рентабельним для нових власників. Звичайно, адже на “Біофармі” виробляють унікальні препарати “Біовен моно”, “Субалін”, “Біоспорин”. Наприклад, вартість “Біовен моно” складає 655,42 грн. за упаковку. Іншими словами, компанія, що продає дефіцитні, дорогі препарати не може бути ліквідована через збитки.
Та проблема навіть не у “Біофармі”, а в тому, чому так поспішно Руслан Годований за підтримки Віталія Француза намагаються передати підприємство. Якщо це так добре і правильно, то розробіть проект та втілюйте після місцевих виборів, коли буде постійний керівник облради, який зможе контролювати виконання “Біофармою” своїх зобов’язань. Так ні, рішення приймається менш ніж за 2 місяці до виборів. Так хочуть добра для людей? Чи просто хвости горять?
А саме рішення досить таки сумнівне. Хоч би з тієї сторони, що згідно статті 15 ЗУ “Про донорство” …. “взяття, переробку і зберігання донорської крові здійснюють спеціалізовані установи і заклади, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, обласних державних адміністрацій.
Тобто Ви панове ГОДОВАНИЙ І ФРАНЦУЗ передаєте 60% підприємства в приватні руки, хоча згідно закону приватне підприємство не може брати кров!!!
Препарати робити може, а кров збирати – ні!. Тобто підприємство передати могли, а закон прочитати – ні?
А тепер про 30%, які залишаються обласній раді. Це небагато, але й немало. Більше того, просто ідеальний варіант заробити гроші перед місцевими виборами і витратити їх на те, щоб знову потрапити в облраду. Головна жертва цих баталій – обласний центр крові. За словами фахівців у галузі медицини, в умовах військовий дій в Україні на заклад покладені важливі завдання. Відтак, передача його в приватні руки загрожує не тільки національній безпеці України, але й безпеці життя простих громадян. Чи зможемо ми бути впевнені, що якщо Вашій дитині, що поранилася, дочці, що втратила багато крові при пологах, чоловіку, що потрапив в аварію, завтра вистачить крові. Чи хлопцям пораненим в АТО знайдуть кров. Чи можемо ми вірити, що підприємство, яке заробляє шалені гроші на препаратах крові віддасть її дитині з раком крові, а не пустить у своє виробництво? Ви повірите? Я – ні. Бо їм важливі не ми з вами, а обсяг річного прибутку. Люди які були при владі, коли вбивали людей на майдані, не будуть шкодувати їх в інший час. Не такі вони.
Але чомусь голова облради Віталій Француз і його заступник Годований повірили.
Я не вірю в доброту приватних компаній. Більше того, поки в у столиці декларують доступність медицини, у Житомирі це гасло розбивають в пух і прах. Якщо базу крові в нашій області контролюватиме приватна структура, то й вона автоматично підніме вартість своїх послуг. Паралельно з’являться важелі для махінацій і як наслідок – жителі області, яким потрібна буде кров, стануть заручниками масшабного перерозподілу грошових потоків. У цій ситуації потрібно розставити всі крапки над “і”. Дискредитовані Віталій Француз та Руслан Годований повинні дати публічні пояснення, чому впускають на Житомирщину приватну фірму, засновник якої знаходиться на Кіпрі, а в Україні її контролюють колишні регіонали. Після такої афери голова облради та його заступник, аби зберегти своє амплуа народних обранців, мають просто піти у відставку ще до жовтневих виборів. В іншому випадку вони на власному досвіді переконаються, що історія повторюється по спіралі. Ті, хто прийшли до влади під час Революції Гідності, мають гідно її залишити. Інакше, Віталія Француза та Руслана Годованого чекає добре відомий, хоч і неприємний сценарій – зеленка в обличчя на очах у колег та коридор ганьби. Таким діям посадовців дадуть оцінку правоохоронні органи і громада області. Люди не обов’язково прийдуть із вилами чи шинами під будівлю облради. Вже 25 жовтня їхня маленька галочка в бюлетені може поставити хрест на великій політичній кар’єрі Віталія Француза та Руслана Годованого. Шкоду від передачі у приватну власність стратегічного для охорони здоров’я закладу не можна порівняти із користю від національних прапорців, які Руслан Годований минулими вихідними роздавав дітям у Чуднові. Це аж ніяк не красить депутата від фракції “Батьківщина”, яка декларує порядність, честь і справедливість. А тим більше, Віталія Француза від фракції “Народний фронт”, що є проектом Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Опубліковані матеріали – це лише частина правди про те, що відбувається в обласній раді. У цій ситуації найбільше вражає цинізм Віталія Француза та Руслана Годованого, які ще наважуються зустрічатися з громадою розповідати про те, скільки вільних залишків в обласному бюджеті вони розподілять. Ми отримуємо лише крихти, як грошей, так і правди. У реальному житті наші податки зі знецінених зарплат осідають в кишенях чиновників. Правда ж вражає, тому її приховують. Нас лякають війною, тарифами, цінами, забирають військовий збір і переконують, шо головні докази патріотизму – це вишиванка і національний прапор. І все це відбувається тоді, коли проливається кров наших захисників, якої незабаром може не вистачити для їх порятунку.
Джерело статті: Народний тижневик “Субота”

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"